חדר פרטי בהרצליה

חדר פרטי הפך ל"מצרך בסיסי" במסעדות היוקרה ברחבי המדינה. משפחות רבות ולעתים אפילו זוגות, מעוניינים במקסימום פרטיות במהלך הסעודה. חדר פרטי בהרצליה החל בשל הפגישות העסקיות הרבות וביקורם של המפורסמים ברחבי המדינה במסעדות היוקרה בהרצליה ומאז, ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מסעדות ברחבי המדינה המציעות חדר פרטי לאירוח.

השירות בחדר פרטי הוא אישי יותר והמלצרים מתחייבים על שמירת סודיות בעת בקשת האורחים. החדר הפרטי במסעדת Medzzo מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ומארח מדי שנה אנשים מפורסמים מהארץ ומהעולם המעוניינים בפרטיות. כמו כן, מדי יום אנו מארחים אנשי עסקים ומשרתים אותם במהלך הפגישות העסקיות שלהם.

לאילו סעודות מתאים חדר פרטי בהרצליה

חדר פרטי בהרצליה במסעדה מתאים למגוון רחב של אירועים ומאורעות ומאפשר לסועדים ליהנות מפרטיות וחיסיון.

 • פגישות עסקיות.
  פעמים רבות אנשי עסקים מעבירים מידע סודי אודות החברה שלהם או פרטי עסקה חסויים ואינם מעוניינים שאנשים נוספים יאזינו להם לשיחות השונות. האווירה במסעדה היא רשמית יותר וטובה יותר מאשר בחדרי הישיבות ומנכ"לים, סמנכ"לים ובכירים שונים נוהגים לערוך את הפגישות העסקיות שלהם בחדרים פרטיים במסעדות. ברחבי הרצליה, מתחמי המשרדים של החברות המובילות בישראל, וכתוצאה מכך, אנו זוכים לארח מגוון בכירים בחדר הפרטי שבמסעדה שלנו.
 • משפחות המעוניינות בפרטיות.
  לא פעם משפחות מעבירות שיחות אישיות בחדרים או מעוניינות בשלווה, נחת ואווירה משפחתית וסגורה. חדר פרטי בהרצליה יאפשר להם לערוך את ארוחת הצהריים/ערב שלהם בשלווה וליהנות מאינטימיות.
 • דייטים.
  בשנים האחרונות יותר ויותר דייטים נערכים בחדרים הפרטיים, בין אם מדובר באנשים שאינם מעוניינים להיחשף או קשרים סודיים. החדרים הפרטיים במסעדה מאפשרים לכם לאכול ולשתות בדרך האינטימית והרומנטית ביותר. חדר מעוצב ומרשים במיוחד שמייצר אווירה כל כך רומנטית ומיוחדת.
 • מפורסמים.
  מגוון רחב של מפורסמים מבקרים במסעדה שלנו מדי שבוע ועל מנת לאפשר להם לאכול ללא המבטים של מעריציהם, אנו מציעים להם את החדר הפרטי במסעדה. כמו כן, פעמים רבות נערכים אירועים בהרצליה בחדרים הפרטיים.

אתם מוזמנים להתקשר למסעדה ולתאם את החדר הפרטי אצלנו. אווירה רומנטית ומיוחדת שתאפשר לכם ליהנות מאינטימיות ואווירה רומנטית. צפו בגלריית התמונות במסעדה שלנו.