אירועים במסעדה או בבית

מהו עבורכם אירוע מיוחד? אירוע בו ניתן ליהנות מאווירה משפחתית? אירוע בו ניתן לצפות בנופים מרשימים וליהנות מהבריזה של הים? אירועים במסעדה הפכו לפופולריים במיוחד בחלק מהמסעדות ברחבי המדינה בשנים האחרונות. האוכלוסייה הישראלית, אשר מבלה מדי שנה מספר פעמים באולמות אירועים בחגיגות החתונות לקרובים אליהם, מאסה מהאירועים השגרתיים, הטקסים הנדושים והאולמות שדומים זה לזה ולכן, הטרנד החדש והמודרני עבר לעולם המסעדנות.

כמה סיבות שבגללן כדאי לערוך אירועים במסעדה או להזמין מגשי אירוח לבית :

 1. אירועים במסעדה הרבה יותר משפחתיים.
  אחד ה"בילויים" הנפוצים ביותר בקרב המשפחות, אם לא הנפוץ ביותר, הוא חגיגה במסעדה. אירועים במסעדות נחשבים הרבה יותר אינטימיים ומשפחתיים, דבר שכל כך חסר בעולם האירועים שהפך לכל כך חומרי ונדוש.
 2. "רבים מדרגים את האירועים על בסיס האוכל".
  איך שלא תציירו את זה, מאכלים שמוגשים במסעדה ואהובים על ידי עשרות ואף מאות אלפי לקוחות למשך למעלה מ-10 שנים ידורגו בקרב האורחים ברמה הגבוהה ביותר מאשר האוכל המוגש בשירותי הקייטרינג שבאולמות האירועים. לאירועים השונים שנערכים במסעדות פעמים רבות יש תפריט מיוחד שנעשה על ידי שף בכיר שעובד במסעדה.
 3. "נופים נשקפים מרשימים יותר".
  אנו מציעים אירועים על שפת המרינה בהרצליה אשר צופים אל היאכטות המפוארות של הרצליה. אירוע באולם אירועים עם נוף דומה לשלנו עשוי לעלות לכם מאות אלפי שקלים. אנו מציעים הצעות אטרקטיביות למקום לאירוע המרשים ביותר!

כמה סיבות לערוך אירועים במסעדת Medzzo:

 1. מסעדת Medzzo קיימת למעלה מעשור ומספקת חוויה קולינרית אשר מלווה עשרות אלפי לקוחות נאמנים מדי שנה.
 2. המיקום של המסעדה הוא הטוב ביותר במרינה בהרצליה. המסעדה משקיפה אל תורני היאכטות במרינה בהרצליה וקרובה במיוחד לשפת הים.
 3. המסעדה ערוכה להפקת אירועים, עם תפריטים מיוחדים ואפשרות לסגירת מתחם שמכיל מאות אנשים. בנוסף, ניתן לערוך אירועים קטנים בחדרים סגורים וחדרים פרטיים.
 4. שילוב של מקום בפנים ובחוץ שיאפשר לאורחים שלכם לבחור את האווירה הרצויה.
 5. אוכל ושירות משנת 1999 שידוע בכל רחבי המדינה.
 6. עיצוב קלאסי ונוף ציורי שיהפכו את התמונות מהאירוע שלכם לבלתי נשכחות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל מידע נוסף אודות האירועים שאנו עורכים במסעדה.
צפו בתפריט שלנו והחלו לדמיין את האירוע החלומי שלכם…