אירועים בהרצליה

מדי שנה נערכים ברחבי מדינת ישראל למעלה מ-15 אלף אירועים, ביניהם ניתן למנות, אירועי בר מצווה, בת מצווה, חתונות, ימי הולדת ואפילו מסיבות גיוס ושחרור. כיאה לאירוע, על המשפחה להיערך מראש ולבחור במקום המיוחד ביותר בו ניתן יהיה לכייף יחד עם המשפחה והקרובים בצורה הטובה והמרשימה ביותר, "שתעשה כמה שיותר שמח לחוגגים". אירועים בהרצליה, מאז ומעולם נחשבו ל"מובילים" בישראל בשל המגוון הרחב של אולמות האירועים והמסעדות המפוארות.

היכן כדאי לערוך אירועים בהרצליה?

לכל אירוע אופי משלו, ועליכם להתאים את אופי האירוע למקום בו הנכם מתכוונים לחגוג. בשנים האחרונות יותר ויותר חוגגים החלו לחגוג אירועים שונים במסעדות לאורך החוף בהרצליה ובמתחם המרינה. יש משהו כל כך מיוחד באירועים אשר מתקיימים על שפת הים אשר צופים על מעגן היאכטות המפוארות שבמרינה בהרצליה.

מדוע כל כך כדאי לערוך אירועים דווקא במסעדה בהרצליה ולא באולמות אירועים?

  1. טיב האוכל – איזה קייטרינג שלא תבחרו לא יעמוד בציפיות של האורחים וכאשר מדובר במסעדה אתם יכולים להיות בראש שקט לחלוטין. מסעדת Medzzo החלה לארח אירועים בשל הביקוש הגדול והמחסור של האוכלוסייה במקומות לאירועים בהם מציעים אוכל ברמה הגבוהה ביותר. למעלה מעשור שבמסעדה סועדים עשרות ואף מאות אלפי לקוחות מדי שנה והאווירה פשוט – כמו בחו"ל.
  2. אווירה משפחתית – במסעדות האירועים הרבה יותר אינטימיים ומשפחתיים, להבדיל מאולמות אירועים בהם האווירה היא מסחרית למדי והאמת שכבר די נמאסה על ידי מרבית האוכלוסייה בישראל.
  3. המחירים – כל הורה מודאג בנוגע למחירים במהלך החגיגות השונות לילדיו. המחירים לסגירת אולמות אירועים עולים משנה לשנה, ועריכת אירוע במסעדה עשויה לייצר לכם חסכון לא קטן שבזכותו תוכלו לפנק את ילדיכם בנסיעה לחו"ל, ירח דבש או כל מטרה אחרת.
  4. יוקרתיות – מי שהיה במסעדת Medzzo בעבר, ככל הנראה מכיר את האווירה היוקרתית שאנשים כל כך מחפשים באירועים השונים בחייהם. אווירה יוקרתית ששום אולם אירועים אינו יכל לספק.

התפריט, האווירה, היאכטות והאוכל…

אנו מזמינים אתכם לצפות בתפריט שבמסעדה שלנו וליהנות מגלריית התמונות המרשימה שבאתר האינטרנט שלנו.
צרו איתנו קשר על מנת שנוכל להפיק עבורכם את האירוע המיוחד ביותר בחייכם, שייזכר בקרב כלל האורחים כחוויה בלתי נשכחת.