אירועים במסעדות

אירועים במסעדות הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות. מדי שנה מתקיימים למעלה מ-15 אלף אירועים ברחבי המדינה באולמות האירועים והמסעדות השונות. ענף האירועים מגלגל למעלה מ17 מיליארד ש"ח בשנה ורבים מחפשים פתרונות יצירתיים לערוך את האירוע המיוחד שלהם עם המשפחה והחברים הקרובים. למעשה, בין המרכיבים החשובים ביותר באירוע ניתן למנות את המאכלים המוגשים ותצורת ההגשה של המנות השונות. אירועים במסעדות, ידועים בטיב האוכל, ומה לגבי האווירה?

האווירה במהלך אירועים במסעדות

מי שביקר בעבר במסעדת Medzzo הקיימת למעלה מ-15 במרינה בהרצליה וזכתה במגוון רחב של שבחים לאורך השנים בעיתונות ובמדיות השונות, מכיר את האווירה היוצאת דופן שמאפשרת לאורחים ליהנות ממשב הרוח הנפלא של חופי הים, הצפייה על עגינת היאכטות המפוארות שעוגנות במרינה בהרצליה והאווירה התוססת של הקניונים היוקרתיים באזור המסעדה. למעשה, לא פעם מסעדת Medzzo אירחה אירועים שונים שהתפרסמו בתקשורת.

אירועים במסעדות משלבים למעשה כל מה שניתן לבקש באירוע:

  • אוכל איכותי וברמה הגבוהה ביותר שלא ניתן לקבל באף אחת מחברות הקייטרינג.
    מטבח של מסעדה ערוך היטב למנות שף איכותיות ולכמות האורחים וברצון המסעדה לשמור על "שמה הטוב" בקרב האורחים ולהשקיע במנות השונות, בשונה מחברות קייטרינג בהן המטבח באולמות האירועים מטרתו "להוציא את המנות כמה שיותר מהר ולסיים את האירוע".
  • האווירה השונה במסעדות השונות אינה משתווה לאווירה באולמות האירועים. מדי שנה אדם בממוצע מבקר ב2 חתונות במהלך השנה ורבים כבר מאסו מהמוטיב החוזר של החתונות באולמות האירועים השונים. אווירה במסעדה נחשבת להרבה יותר משפחתית ואינטימית מאשר באולמות אירועים, בהם האווירה הפכה "למסחרית" בשנים האחרונות.
  • שירות – מלצרים במסעדה מחויבים לשירות מקצועי על מנת לשמור על התדמית של המסעדה, בשונה מחברות קייטרינג בהן המלצרים מתחלפים מאירוע לאירוע ועבור רבים זוהי הפעם הראשונה בעבודה. בנוסף, מלצרים בקייטרינג לרוב צעירים מאשר המלצרים במסעדה וניתן להרגיש זאת בשירות בצורה משמעותית.
  • הנוף במסעדת Medzzo, שתוכלו לצפות בו בגלריה של המסעדה הופך את האווירה לכל כך רומנטית, אינטימית ומיוחדת. במסעדת Medzzo ניתן ליהנות מנוף רומנטי ואווירה משגעת שתהפוך את האירוע שלכם לכל כך מרגש ומיוחד.

האירוע שתמיד חלמתם עליו…

אנו מזמינים אתכם ליהנות מאירוע ברמה הגבוהה ביותר במחירים ההוגנים ביותר.
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך אתר האינטרנט.