מסעדה במרינה בהרצליה

המרינה בהרצליה נחשב לאחד ממקומות הבילוי הפופולריים והאהובים ביותר בקרב האוכלוסייה המתגוררת באזור המרכז והשרון. במרינה בהרצליה ניתן ליהנות מצפייה בעגינת היאכטות המפוארות וממגוון רחב של חנויות ומסעדות הנמצאות במתחם המרינה. מסעדה במרינה בהרצליה משלבת כל כך הרבה אלמנטים ואווירה יוצאת דופן, כזו שלא ניתן ליהנות ממנה בהרבה מקומות ברחבי המדינה.

מסעדת Medzzo היא בין המסעדות הוותיקות ונחשבת למסעדה המוכרת ביותר במרינה בהרצליה אשר המרינה עצמה מזוהה עם המסעדה. המסעדה, משלבת מקומות ישיבה בחוץ ובפנים ואפשרות להשכרת חדרים פרטיים במסעדה ומארחת מדי שנה מאות אלפי ישראלים הנהנים מהתפריט העשיר שמציעה המסעדה. מדי שנה, נערכים מגוון רחב של אירועים במסעדות השונות, פגישות עסקיות וארוחות משפחתיות, בהן נהנים הסועדים ממנות השף של המסעדה, שזכו לא פעם לשבחים רבים בקרב מבקרי המסעדות והכתבים השונים בישראל.

מסעדת Medzzo – מסעדה במרינה בהרצליה

כפי שהזכרנו, מסעדת Medzzo מזוהה עם מתחם המרינה בהרצליה ונחשבת למסעדה המוכרת ביותר. המסעדה נפתחה לפני למעלה מעשור ובמהלך השנים שמרה על טיב התפריט וחידשה את המנות על פי מעשי השף המפורסם של המסעדה. המסעדה צופה כמובן למעגן היאכטות וניתן ליהנות בה מהבריזה והאווירה היוצאת דופן לאורך השנה.

כמו כן, המסעדה יש מתחם פנימי ומתחם חיצוני והיא ערוכה לאירוח של מאות אנשים בו זמנית. לא פעם, דירגו העיתונים והמגזינים העוסקים באוכל ותזונה את המסעדה כ"המסעדה המשפחתית ביותר", "המסעדה העסקית – בשל הפגישות העסקיות הרבות המתקיימות בשטחי המסעדה" ואף המסעדה הרומנטית ביותר – בה הציעו מאות אנשים לאורך השנים נישואין ונערכו מאות אירועי חתונה במסעדה.

אחד הדברים שמאפיינים מסעדה במרינה בהרצליה נע סביב האווירה – אווירה שלא ניתן כמעט לחוות בשום מקום אחר בישראל. מתחם המרינה משלב את היוקרה ובין העממיות, ומסעדת Medzzo מציעה ארוחות באווירה יוקרתית במיוחד במחירים הוגנים, זו גם הסיבה שניתן למנות מגוון סוגי לקוחות הסועדים מדי יום במסעדה.

"המסעדה האיכותית ביותר במרינה בהרצליה"

זהו הכינוי שתייגו את המסעדה מגוון רחב של כתבים ועורכים במגזינים השונים. אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה יוצאת דופן המלווה בשירות אישי ואדיב ומאכלים נפלאים מהתפריט העשיר של המסעדה. מומלץ להזמין מקום מראש.