חדרי אתגר לקבוצות קטנות בהרצליה

מחפשים חדרי אתגר לקבוצות קטנות? בקרוב תוכלו גם אתם לקחת חלק במשימת אתגר מיוחדת במינה. דירה 68 וחדר הפיראטים הם חדרי אתגר אשר נועדו במיוחד לקבוצות קטנות אשר מעוניינות לנסות את האתגר הבא.

חדרי אתגר לקבוצות קטנות

Challenge Israel הוא חדר בריחה בהרצליה פיתוח המציע אטרקציה חווייתית ומיוחדת במינה בהרצליה פיתוח. תושבי הרצליה? מחפשים חדר אתגרים באזור המרכז? אנו בטוחים כי תוכלו למצוא במשימת הבריחה בהרצליה עניין רב. אם החלטתם להירשם יחדיו כקבוצה קטנה, אין ספק כי מחכה לכם אטרקציה אתגרית אשר תוכל לספק עבורכם עניין רב, למשך 60 דקות של הנאה רצופה ובלתי פוסקת.

cowboy

מחפשים את האתגר הבא? חדר הבריחה של Challenge Israel בהחלט יוכל להיות האטרקציה הבאה עבורכם, עבור בני משפחתכם, החברים והמכרים הקרובים. על פניו, אין ספק כי בילוי משפחתי במסעדה או סרט, יכולה להיות הבחירה הנוחה ביותר. יחד עם זאת, הבחירה בחדר בריחה המיועד לקבוצות קטנות יוכל לאפשר לכם לנסות משהו חדש, מהנה, קבוצתי וחווייתי. כעת כל שנותר לכם לעשות זה לשריין מועד, תאריך ושעה בהם תרצו לעבור את אחת ממשימות חדרי האתגר לקבוצות קטנות בהרצליה פיתוח.

חדר הפיראטים ודירה 68 מיועדים הן לילדים והן למבוגרים ובמיוחד לקבוצות קטנות. לכן, אם מצאתם לנכון להירשם דווקא עכשיו אל חדר בריחה בהרצליה, אנו ממליצים לכם לעשות זאת עכשיו לפני שיהיה מאוחד מדי והמועד שלכם ייתפס.

מתי בפעם האחרונה חשבתם לגלם את תפקיד הגיבור? אם גם אתם חושבים שאתם מסוגלים לעבור בהצלחה את המשימה אשר תעמוד בפניכם ולסיים את המשימה בהצלחה לפני עצירת השעון, תוכלו אולי גם אתם לראשונה לנסות משהו חדש, חווייתי ומתאים לקבוצות קטנות אשר מחפשים משהו אחר, משהו חדש, את הדבר הבא.

לפרטים נוספים היכנסו אל האתר הרשמי של Challenge Israel, השאירו פרטים באתר או התקשרו עכשיו לשריין תאריך ושעה בהם תרצו להתחיל את משימת הבריחה שלכם באחד מחדרי המשימות המאתגרים ביותר בהרצליה פיתוח ובאזור המרכז.